Nieuwsbrief september 2021

Inhoud:

Aan alle leden en ouders van leden,

In 2019 bestond GV Hercules honderd jaar. We hadden een feest en spraken uit dat we het dorp graag nog lang een gymvereniging gunden. Die wens is er nog steeds maar we luiden nu wel de noodklok. Vanwege een natuurlijk verloop hebben verschillende bestuursleden hun functie neergelegd, de afgelopen twee jaar hebben we bij herhaling een oproep gedaan voor nieuwe bestuursleden. Maar zoals herkenbaar voor veel verenigingen hebben onze oproepen niks opgeleverd. Dat betekent dat we vanaf januari 2022 nog maar twee actieve bestuursleden hebben. En dat is te weinig.

We zijn een financieel gezonde vereniging met bijna 70 leden en een te klein bestuur. We willen minimaal twee –maar graag vier- nieuwe bestuursleden erbij. We vergaderen zo’n acht à tien keer per jaar en regelen jaarlijks de invulling van kindergym, aerobics, zumba, bootcamp en yoga. Daarnaast organiseren we jaarlijks de rommelmarkt en de zeevangsloop. We kunnen rekenen op goede trainers en veel vrijwilligers. Reken op inzet voor zo’n twee of drie jaar, waarna je het stokje weer overgeeft aan iemand anders. We verdelen de taken zodat je vooral ook kan doen waar je goed in bent en wat je ligt.

Als we met ingang van januari 2022 geen uitbreiding van het bestuur hebben dan zullen we G.V. Hercules op gaan heffen. Het lopende seizoen zal worden afgemaakt en in de zomer van 2022 valt dan het doek voor onze 102-jarige vereniging. Maar zo ver is het gelukkig nog niet!

Wij zijn van mening dat we in ons kleine dorp verenigingen als Hercules moeten koesteren, omdat het de leefbaarheid in ons dorp vergroot. En in dit geval toegang geeft tot betaalbaar sporten dichtbij huis. Een vereniging wordt gedragen door vrijwilligers, en juist daarom is lid zijn van een vereniging niet vrijblijvend. We hebben onze leden echt nodig in de ondersteuning.

Wil je een bijdrage leveren dan zien we je reactie graag voor 1 oktober 2021 tegemoet via een mail op contact@gvhercules.nl

Voor meer informatie:
Johan Laan, 06 14548836
Marjolein Bouman, 06 53967860

Kindergym zaterdag weer naar twee groepen

Omdat we graag alle basisschool kinderen in Middelie de mogelijkheid willen bieden om te kunnen gymmen starten weer met twee kindergym groepen op de zaterdag! Door Corona hebben we een tijd lang op zaterdag maar 1 groep les gegeven. De indelingen van de groepen zijn als volgt:

3,5-6 jarigen, van 09:00-10:00.
7-12 jarigen, van 10:00-11:00.

De les wordt verzorgd door Anne Fleur Tol, zij wordt bijgestaan op zaterdag door Roos Hoffenaar.

We hopen weer heel veel blije kinderen uit Middelie te kunnen verwelkomen tijdens onze gymlessen.

De dinsdag les is voor kinderen van groep 1 t/m groep 8 en is van 14:45 tot 15:45. Deze les wordt ook door Anne Fleur verzorgd en ze wordt bijgestaan door Ingrid Winkelaar.

Heb je vragen of opmerkingen met betrekking tot jouw kind over de indeling vraag dat na bij het bestuur of bij Anne Fleur.

Zeevangsloop

Het bestuur heeft voor de Zeevangsloop van de gemeente geen vergunning gekregen. De loop gaat daarom niet door.

Lesaanbod

MAANDAG
19.30-21.00 Yoga Gymzaal Middelie

DINSDAG
14.45-15.45 Gym groep 1-8 Gymzaal Middelie
20.00-21.00 Aerobics Gymzaal Middelie

WOENSDAG
19.00-20.00 Zumba Gymzaal Kwadijk

DONDERDAG
19.30-20.30 Bootcamp (Gymzaal) Middelie

ZATERDAG let op: nieuwe aanvangstijd!
9.00-10.00 Gym (3.5-6jr) Gymzaal Middelie
10.00-11.00 Gym (8-12jr) Gymzaal Middelie

Leden betalen slechts €35,- per kwartaal en kunnen aan alle activiteiten onbeperkt meedoen

Met groet,
Het bestuur van Hercules